Hledáme

PHP
developer

Koho hledáme?

Člověka, který si píše i nákupní seznam v binárním kódu a chtěl by se podílet na vývoji infrastruktury, která denně zpracuje data tísíců zásilek a umožní je doručit po celé Evropě.

Zlín / remote odkudkoliv

Sídlíme ve Zlíně v Malenovicích. Digitální nomádi ale u nás mají dveře otevřené, stačí být na příjmu, když Tě budeme potřebovat.

Co Tě čeká

Díky agilnímu přístupu si můžeš vybrat projekt, který Tě bude bavit. Neustále přidáváme nové dopravce, vyvíjíme nové služby a implementujeme novinky, takže rozhodně nečekej rutinu.

V čem bude tvá práce spočívat?

Náplň práce

Naše požadavky

Co je pro nás v Poště bez hranic důležité?

Bezpečnost

Spolehlivost našich aplikací je pro nás velmi důležitá, a proto se o každém kroku, který děláme snažíme přemýšlet tak, aby byl bezpečný.​

Agilní vývoj

Pracujeme ve 14denních sprintech a zadání společně revidujeme, abychom nedělali zbytečnou práci a našli takové řešení, které dává největší smysl.

Synergie

Vše vyvíjíme systematicky na jedné infrastruktuře, která je srdcem celé Pošty bez hranic, ale i našich dalších projektů jako je Fulfillmenton.

Automatizace

Rádi tvoříme nové a zajímavé řešení, a proto se snažíme maximálně automatizovat opakující se činnosti, kterými bychom mohli ztrácet čas.

Jedeme na nejnovějších technologiích

Komplexní vývoj v Poště bez hranic

už více než 

0

zásilek prověřilo naše řešení

IT infrastruktura Pošta bez hranic je vystavena na vlastním řešení, které jsme vyvinuli na míru našim potřebám. Spoléhají na ní naši zaměstnanci, klienti a statisíce adresátů zásilek, které projdou našim depem fyzicky, ale i datově.     

Takové e-shopy jako Footshop, Vivantis nebo Libristo se i díky nám mohou rozrůstat za hranice. Zásilky doručujeme do všech 27 států Evropské unie pro více než 1500 klientů.  

Stovky tisíc requestů denně zprocesujeme prostřednictvím naší API, na kterou jsou napojeni jak naši klienti, ale také externí technologické platformy.

Neustále rozvíjíme klientské rozhraní, které slouží zákazníkům pro veškerou správu jejich zásilek. 

Množství implementací evropských dopravců brzy přesáhne 200. Prostudovali jsme stovky stránek API dokumentací a vždy našli řešení, jak předat data o zásilkách.  

Nejen naše zákaznická linka odbaví za den stovky ticketů s dotazy, vedeme si vlastní CRM, vytváříme individuální cenové nabídky, párujeme platby… 

Scanování zásilek, aplikace na zprocesování nadrozměrných zásilek, tisk štítků, předávací protokoly, monitoring efektivity… Bez robustního IT řešení bychom nic z toho nedokázali.  

Bez každodenních úprav a oprav by to nešlo. Nikdo je nevidí, ale jsou potřeba. 

Ladění databází, správa Kubernetes a další nezbytnosti jsou neméně důležité pro správný chod celé infrastruktury.  

Co nabízíme?

Odpovídající ohodnocení

Za dobře odvedenou práci náleží zasloužená odměna. Její výši si společně dohodneme na pohovoru. Dáváme férové podmínky.

Přátelskou atmosféru

Můžeš se těšit na přátelský kolektiv. Jsme dobrá parta a rádi Tě mezi sebe vezmeme. Buď připraven na fotbálkové matche a pinpongové rozstřely. 

Možnost rozvoje

Chceš se posunout v rozvoji svých schopností? Pracovat na zajímavém sólo projektu? Vítáme všechny nápady a dáme ti prostor se realizovat.

Firemní benefity

Získáš u nás 20 dnů dovolené a 5x sickday k tomu. Můžeš počítat s příspěvkem na stravování. Samozřejmě můžeš posílat výhodně balíky své rodině i známým po celé Evropě. Dle libosti můžeš využívat naší posilovny. 

Firemní akce

Scházíme se na firemních akcích během celého roku, grilujeme na terase, v zimě navozujeme vánoční atmosféru tradičním punčem (nealko samozřejmě) se zelňačkou. Jednou za měsíc společně snídáme. Máš se rozhodně na co těšit.

Zaujala Tě práce u nás? Chceš se něco zeptat?

Napiš nám, zavolej nebo se stav a nezapomeň poslat svůj životopis.

Sídlo a centrální depo

tř. 3. května 910
763 02 Zlín – Malenovice

Personální oddělení

Martina Durdiaková
personalni@postabezhranic.cz

Co s námi můžeš zažít

Malá ochutnávka toho, jak to u nás vypadá a na co se těšit