Specialista nákupu - junior

Hledáme parťáka do týmu nákupu, která/ý je samostatná/ý, umí dobře reagovat na změny, myslí v číslech, chápe souvislosti a vidí příležitosti. Umí se ptát a „proč” a tím uspořit významnou částku firmě (finanční ale i časovou). Musí mít chuť se rozvíjet, aby jak pozná strukturu naší služby, si pod svá křídla vzal/a část samostatné agendy. 

Tato pozice je ideální jako startovací vyšší meta v nákupu, kde zúročíš angličtinu, využiješ naplno tabulky, rozvineš se ve vyjednávání, rychle se posuneš dál a staneš se samostatnou jednotkou. Není to raketová věda, ale my Tě nenecháme se v tom plácat, zaučíme Tě, podpoříme nápady a tvůrčí myšlenky. Rozhodně to není stereotyp, situace řešíš na denní bázi, ale patří sem i projekty střednědobé.

Zlín - Malenovice

Co očekáváme od tebe

Náplň práce na nákupu

Požadujeme

Naše nabídka

Flexibilní pracovní dobu podle tebe

Ty budeš posouvat nás, my vytvoříme prostředí, které posune tebe. Chceme lidi, kteří porostou s firmou, nezakrní nepřestanou na sobě nikdy pracovat, stejně jako my.

Know-how

Zaškolení na služby a kolečko firmou ať Ti souvislosti dávají smysl.

Rozvoj a neustálý růst

Tvoji budoucí kolegové jsou pravděpodobně zkušenější, ale rádi předávají své znalosti dál. Díky tomu se můžeš neustále zlepšovat a jít ve své kariéře dál.

Firemní stroje k tvým službám

Ty sám můžeš mít Macbook a iPhone. Nejsi Apple člověk? Nevadí, můžeš si vybrat podle svého.

Home office

Jeden den v týdnu si můžeš dát pauzu od sociálních interakcí. A samozřejmě když se domluvíš s vedoucím nákupu, můžeš mít home office i častěji.

Klíče od fitka a káva zdarma

Naše fitko není nejkrásnější, ani nejmodernější, ale je naše. Můžeš přijít kdykoliv, 24/7 je tu pro tebe zdarma. Jsi milovník kávy? U nás teče proudem!

Firemní akce a akce

Když nás zrovna nedrtí Covid, scházíme se na snídaních nebo velkých firemních akcích v létě a před Vánoci.