Hledáme

Project manager
pro IT

Koho hledáme?

Člověka, který si vezme na starosti oblast přepravců, s nimiž spolupracujeme a máme v plánu navázat spolupráci. Nemusíš být vývojář, ale jejich jazyku bys měl rozumět alespoň tak, aby sis mohl/a číst v API dokumentaci místo ranních zpráv.

Zlín

Sídlíme ve Zlíně, Malenovicích. Kancelář v nově zrekonstruovaném patře Ti bude vždy k dispozici, pokud nebudeš zrovna na home-office.

Co Tě čeká?

Budeš mít od A do Z na starosti řízení projektů, které spadají pod IT, ale často se na nich podílí i ostatní oddělení a také externí dodavatelé a partneři. Rozhodně nečekej monotónní a nudnou práci.

V čem bude tvá práce spočívat?

Náplň práce

Naše požadavky

Co nabízíme?

Odpovídající ohodnocení

Za dobře odvedenou práci náleží zasloužená odměna. Její výši si společně dohodneme na pohovoru. Dáváme férové podmínky.

Přátelský kolektiv

Můžeš se těšit na mladý a přátelský kolektiv. Kolegové jsou připraveni Tě zasvětit do chodu firmy a do procesů, které všichni „naši“ lidi znají jako své boty, ale pro nově příchozí je to trošku španělská vesnice.

Možnost rozvoje

Neklademe meze rozvoji našich zaměstnanců. Vítáme jakékoliv náměty na zlepšení a podporujeme vzdělávání, ať už jsou to například cizí jazyky nebo seberozvoj.

Firemní benefity

Získáš u nás 20 dnů dovolené a 5x sickday k tomu. Můžeš počítat s příspěvkem na stravování. Samozřejmě můžeš posílat výhodně balíky své rodině i známým po celé Evropě. Dle libosti můžeš využívat naší posilovny. Na narozeniny i významné jubilea očekávej dary.

Firemní akce

Scházíme se na firemních akcích během celého roku, grilujeme na terase, v zimě navozujeme vánoční atmosféru tradičním punčem (nealko samozřejmě) se zelňačkou. Jednou za měsíc společně snídáme. Máš se rozhodně na co těšit.

Zaujala tě práce u nás? Chceš se něco zeptat?

Napiš nám, zavolej nebo se stav a nezapomeň poslat svůj životopis.

Co s námi můžeš zažít

Malá ochutnávka toho, jak to u nás vypadá a na co se těšit
Sídlo

tř. 3. května 910
763 02 Zlín – Malenovice

Centrální depo

Rybníky IV 738
760 01 Zlín

Personální oddělení

Kateřina Gahurová
personalni@postabezhranic.cz