Product owner

Tvým hlavním cílem bude znát detailně produkt, jeho procesy a vcítit se do potřeb zákazníka, pro kterého daný produkt budeme vyvíjet. Zákazníkem ti může být kolega nebo externí klient.

Zcela na Tobě bude definovat priority, rozhodnout, na kterém produktu / službě / funkcionalitě se bude pracovat dříve, na které později a na které vůbec. Nabízíme Ti možnost podílet se na nových produktech, ovlivnit směr firmy a myšlení lidí v projektovém týmu.

Zlín - Malenovice

Co je pro nás důležité a jak přemýšlíme

Bezpečnost

Spolehlivost našich aplikací je pro nás velmi důležitá, a proto se o každém kroku, který děláme snažíme přemýšlet tak, aby byl bezpečný.

Automatizace

Manuální a opakovaná práce je pro nás vyčerpávající. Proto se snažíme co nejvíce činností automatizovat a ztrácet co nejméně energie.

Smysluplnost

Než se do něčeho pustíme, odpovídáme si na otázku proč to děláme, jaký to má pro nás smysl a v čem nám to pomůže.

Tvůj denní chleba
Tvé produkty
Tvoje náplň práce

Žijeme převážně e-commerce projekty. Od velkých po malé.

Naše vlajková loď je Pošta bez hranic, ale spoustu času věnujeme i projektům Frogpack, Fulfillmenton a několika dalším, které jsou ve fázi rozletu.

To je zároveň naše největší výhoda, projekty jsou v různé fázi dospělosti a díky tomu opravdu nehrozí nudná rutina. Projekty ti v krátkosti popíšeme a osobně se dostaneme více do hloubky.

Pošta bez hranic

Jednoznačně náš největší projekt. Zajišťujeme dopravu zásilek do zahraničí (momentálně 27 zemí Evropy) pro velké a střední české e-shopy. Víš, jak dostanou e-shopy jako Footshop, Vivantis nebo Bonami své zásilky do zahraničí? Ano, i díky nám.

Co řešíme u vývoje Pošty bez hranic:

  • Klientské rozhraní
  • API pro klienty
  • Implementace evropských dopravců
  • Aplikace pro provoz a logistiku
  • Naší vlastní interní administraci
Logo_pbh

Fulfillmenton

Díky fulfillmentonu nemusí e-shop řešit logistiku. Řešíme ji za něj. Naskladnění, skladování, expedice, balení, doprava. Stále poměrně nová služba s velkým ponteciálem.

  • Aplikace pro sklad
  • Interní systém

Naše vlastní platforma a menší projekty

Všechny naše projekty vyvíjíme systematicky na vlastní platformě. Díky tomu mohou projekty těžit ze synergie a klienti šetří čas, peníze i nervy. Navíc můžeš být u zrodu menších projektů, které porostou a ty můžeš být toho součástí. Několik lidí u nás tímto způsobem vyrostlo a teď projektům velí.

Výhoda pro tebe? Tvoje práce jde vidět téměř okamžitě a má velký vliv na směřování všech projektů. Do velké míry je tak na tobě, kam až se dostaneš se svými projekty a produkty.

Co očekáváme my od tebe

Neobejdeš se bez...

Za co dostaneš plusové body?

Naše nabídka

Smysluplné projekty

Práce na projektech, co mají smysl a pomáhají plnit cíle společnosti. Nemusíš se bát, že bys pracoval na nudných, jednoduchých projektech. Našim cílem je automatizace, díky čemuž se dostaneš k zajímavému propojení více druhů technologii

Skvělé znalosti = skvělá odměna

Hledáme někoho, kdo bude trávit dostatek času se zákazníky (interními i externími), aby vstřebal jejich prostředí a dokázal se vždy správně rozhodnout, kde je pravá hodnota pro zákazníka. Chceme někoho, kdo nás posune dál a takovému člověku rádi dobře zaplatíme

Rozvoj

Ty budeš posouvat nás, my vytvoříme prostředí, které posune tebe. Chceme lidi, kteří porostou s firmou, nezakrní nepřestanou na sobě nikdy pracovat, stejně jako my.

Atmosféru, kde se skvěle pracuje

Našim lide vytváříme prostědí a atmosféru, kde se nebojí tvořit, měnit a zlepšovat věci. Řekni nám, co potřebuješ, abys dokázal dělat svou práce nejlépe, jak budeš umět. My pro tebe uděláme maximum.

Nezapomínáme na zábavu

Nejsme konzervy. Chceme, aby ses u nás cítil dobře. Je na tobě, jestli s námi zajdeš na pivo, firemní snídani nebo po práci do naší vlastní posilovny.

Nejlepší benefit = tvůj benefit

S benefity je to u nás snadné. Chceš nějaký benefit? Řekni si o něj. Ano, dotujeme obědy, měsíčně vypijeme 30 kg kafe zdarma a máme vlastní posilovnu, ale to ty řešit nemusíš. Prostě si řekni, co sedí tobě a my tě podpoříme. Chceš víc sportovat? Přispět na dopravu? Nebo do divadla? Všechno se dá zařídit. Když to dává smysl, vždycky najdeme cestu.