PHP developer - Zlín

Sníš o tom, že ti nikdo nebude diktovat, co a jak máš přesně dělat? 

Že budeš mít svobodu v rozhodování? Takovou možnosti ti rádi nabídneme. Díky agilnímu přístupu si můžeš vybírat projekty, které ti nejvíc sedí. 

Zlín / Hybrid / Remote

Senior, Medior, Junior

Jak fungují naši vývojáři

Požadavky všech klientů plánujeme ve 14 denních sprintech. Vždy máš možnost se k požadavku vyjádřit a doladit s zadavatelem zadání, do sprintu nám proto neprojdou nesmyslné požadavky. Sám si určuješ, jak dlouho zabere práce na konkrétním požadavku. Výběr je na tobě. Tvoji kolegové vývojáři rozumí odlišným oblastem a ty si proto můžeš vybrat ty úkoly, ve kterých se cítíš nejsilnější.

Co je pro nás důležité a jak přemýšlíme

Bezpečnost

Spolehlivost našich aplikací je pro nás velmi důležitá, a proto se o každém kroku, který děláme snažíme přemýšlet tak, aby byl bezpečný.

Automatizace

Manuální a opakovaná práce je pro nás vyčerpávající. Proto se snažíme co nejvíce činností automatizovat a ztrácet co nejméně energie.

Smysluplnost

Než se do něčeho pustíme, odpovídáme si na otázku proč to děláme, jaký to má pro nás smysl a v čem nám to pomůže.

Tvůj denní chleba

Žijeme převážně e-commerce projekty. Od velkých po malé. Všechny projekty sdílí jedinečnou infrastrukturu, kterou budujeme od začátku vlastními silami.

Naše vlajková loď je Pošta bez hranic, ale spoustu času věnujeme i projektům Frogpack, Fulfillmenton a několika dalším, které jsou ve fázi rozletu.

To je zároveň naše největší výhoda, projekty jsou v různé fázi dospělosti a díky tomu opravdu nehrozí nudná rutina. Projekty ti v krátkosti popíšeme a osobně se dostaneme více do hloubky.

Infrastruktura firmy

Srdce firmy. Všechny projekty spojuje jednotná infrasturktura, kterou je potřeba neustále posouvat. Ať už po stránce technologické, bezpečnostní nebo uživatelské. 

Co řešíme u vývoje infrastruktury:

 • interní API
 • zavádění nových technologii které využívají všechny naše projekty
 • ladění databází
 • správa Kubernetes
 • úpravy které nejdou vidět, interní ani externí zákazník o nich neví, neocení je, nepochválí, ale velmi zahřejou na duši – a my víme, že jsou potřeba.

Pošta bez hranic

Jednoznačně náš největší projekt. Zajišťujeme dopravu zásilek do zahraničí (momentálně 27 zemí Evropy) pro velké a střední české e-shopy. Víš, jak dostanou e-shopy jako Footshop, Vivantis nebo Bonami své zásilky do zahraničí? Ano, i díky nám.

Co řešíme u vývoje Pošty bez hranic:

 • Klientské rozhraní
 • API pro klienty
 • Implementace evropských dopravců
 • Aplikace pro provoz a logistiku
 • Naší vlastní interní administraci
Logo_pbh

Fulfillmenton

Díky fulfillmentonu nemusí e-shop řešit logistiku. Řešíme ji za něj. Naskladnění, skladování, expedice, balení, doprava. Stále poměrně nová služba s velkým ponteciálem.

Co řešíme u vývoje Fulfillmentonu:

 • Klientské rozhraní
 • API pro klienty
 • Aplikace pro sklad
 • Interní systém

Naše vlastní platforma a menší projekty

Všechny naše projekty vyvíjíme systematicky na vlastní platformě. Díky tomu mohou projekty těžit ze synergie a klienti šetří čas, peníze i nervy. Navíc můžeš být u zrodu menších projektů, které porostou a ty můžeš být toho součástí.

Výhoda pro tebe? Tvoje práce jde vidět téměř okamžitě a má velký vliv na směřování všech projektů.

Jedeme na nejnovějších technologiích

PHP a Nette je pro nás primární. Vždy jsme ale rádi, když hledáš nové technologie, které nám pomůžou.

Naše očekávání

Neobejdeš se bez...

Za co dostaneš plusové body?

Naše nabídka

Smysluplné projekty

Práce na projektech, co mají smysl a pomáhají plnit cíle společnosti. Nemusíš se bát, že bys pracoval na nudných, jednoduchých projektech. Našim cílem je automatizace, díky čemuž se dostaneš k zajímavému propojení více druhů technologii

Rozvoj schopností

Ty budeš posouvat nás, my vytvoříme prostředí, které posune tebe. Chceme lidi, kteří porostou s firmou, nezakrní nepřestanou na sobě nikdy pracovat, stejně jako my.

Udržíme tě v kondici

Je pro tebe důležitý zdravý pohyb a pracovní návyky? Řekni si, co potřebuješ. Polohovací stůl, lepší židli nebo periferie? Jasně, není problém. Navíc si můžeš kdykoliv skočit do našeho fitka, je pro tebe otevřeno 24/7 (ano, i o víkendech).

Atmosféru, kde se skvěle pracuje

Našim lidem vytváříme prostředí a atmosféru, kde se nebojí tvořit, měnit a zlepšovat věci. Řekni nám, co potřebuješ, abys dokázal dělat svou práce nejlépe, jak budeš umět. My pro tebe uděláme maximum.

Nezapomínáme na zábavu

Nejsme konzervy. Chceme, aby ses u nás cítil dobře. Je na tobě, jestli s námi zajdeš na pivo, firemní snídani nebo po práci do naší vlastní posilovny.

Nejlepší benefit = tvůj benefit

S benefity je to u nás snadné. Chceš nějaký benefit? Řekni si o něj. Ano, dotujeme obědy, měsíčně vypijeme 30 kg kafe zdarma a máme vlastní posilovnu, ale to ty řešit nemusíš. Prostě si řekni, co sedí tobě a my tě podpoříme. Chceš víc sportovat? Přispět na dopravu? Nebo do divadla? Všechno se dá zařídit. Když to dává smysl, vždycky najdeme cestu.