Hledáme

Manažer/ka
e-commerce logistiky

Koho hledáme?

Talent v oblasti logistiky s vášní pro e-commerce a budování vztahů, který bude mít ambice stát se klíčovým hráčem našeho nákupního oddělení a pomůže nám dosáhnout maximální efektivity v dodavatelském řetězci.

Co nabízíme?

Příležitost ovlivňovat naše budoucí směřování i to s kým budeme spolupracovat. Možnost podílet na rozvoji firmy, která nezná hranic. Buď v pozadí expanze našich klientů, jako jsou Knihobot, Vivantis či Kulina.

Zlín / částečný remote/hybrid

Sídlíme ve městě, které předurčil k podnikání Tomáš Baťa a jak jinak než v cihlové budově. Pokud nejsi místní, můžeš pracovat z domu a pravidelně dojíždět za námi.

V čem bude Tvá práce spočívat?

Náplň práce

Naše požadavky

Co nabízíme?

Odpovídající
ohodnocení

Tvá práce dokáže ušetřit naše náklady od deseti korun po statisíce, proto musí být náležitě ohodnocena.  Výši platu si společně dohodneme na pohovoru, kde si nejlépe osobně ujasníme, jaká jsou očekávání obou stran. 

Příjemná pracovní atmosféra

V našem kolektivu se najdou různorodé osobnosti, ale jedno mají společné – táhnou za jeden provaz. Nikdo si na nic nehraje a když je potřeba, každý přidá ruku k dílu a pomůže. A že nás není málo.

Možnost
osobního rozvoje

Neklademe meze rozvoji našich zaměstnanců. Vítáme jakékoliv náměty na zlepšení a podporujeme vzdělávání a seberozvoj. 

Firemní benefity

Našich zaměstnanců si vážíme a děláme maximum pro jejich spokojenost. Našemu managementu věříme a dostávají proto volnost řídit si flexibilně svůj pracovní den. Firemní automobil, mobilní telefon a počítač jsou samozřejmostí.

Firemní pospolitost

Scházíme se na firemních akcích během celého roku, grilujeme na terase, i v největší sezónně si najdeme chvilku se zastavit u vánočního punče a zelňačky. Jednou za měsíc společně snídáme.

Zaujala tě práce u nás? Chceš se něco zeptat?

Napiš nám, zavolej nebo se stav a nezapomeň poslat svůj životopis.

Sídlo

tř. 3. května 910
763 02 Zlín – Malenovice

Personální oddělení

Martina Durdiaková
personalni@postabezhranic.cz

Co s námi můžeš zažít

Malá ochutnávka toho, jak to u nás vypadá a na co se těšit