IT support

Hledáme pohoďáka do týmu, který nemusí být hotový ajťák se zkušenostmi z velkých firem a stovky hodiny instalace PC a jejich komponentů, ale někoho, kdo je zapálený a hledá tým, který mu dá šanci ukázat co v něm je. Ideální pozice na start kariéry v IT.

Zlín - Malenovice

Co očekáváme od tebe

Náplň práce na IT

Požadujeme

Naše nabídka

Firemní stroje k tvým službám

Budeš mí přístup ke strojům za miliony. Ty sám můžeš mít Macbook a iPhone. Nejsi Apple člověk? Nevadí, můžeš si vybrat podle svého.

Nejnovější technologie u tebe

Kromě počítačů, a mobilů máme desítky milionů v nejrůznějších strojích, které nám pomáhají automatizovat náš logistický systém, který využívají přední české a slovenské e-shopy.

Rozvoj a neustálý růst

Tvoji budoucí kolegové jsou pravděpodobně zkušenější, ale rádi předávají své znalosti dál. Díky tomu se můžeš neustále zlepšovat a jít ve své kariéře dál.

Flexibilní pracovní dobu podle tebe

Ty budeš posouvat nás, my vytvoříme prostředí, které posune tebe. Chceme lidi, kteří porostou s firmou, nezakrní nepřestanou na sobě nikdy pracovat, stejně jako my.

Home office

Jeden den v týdnu si můžeš dát pauzu od sociálních interakcí. A samozřejmě když se domluvíš s vedoucím IT, můžeš mít home office i častěji.

Klíče od fitka a káva zdarma

Naše fitko není nejkrásnější, ani nejmodernější, ale je naše. Můžeš přijít kdykoliv, 24/7 je tu pro tebe zdarma. Jsi milovník kávy? U nás teče proudem!

Firemní akce a akce

Když nás zrovna nedrtí Covid, scházíme se na snídaních nebo velkých firemních akcích v létě a před Vánoci.