Tato pozice je již obsazena. Je nám líto, že už pro Tebe nemáme místo. 🙁
Obsazeno 100%

Hledáme

HR manager

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který má dost zkušeností na to, aby se postaral o fungování personálních procesů napříč firmou, staral se o stávající zaměstnance, podporoval firemní kulturu a nacházel nové nadšence do práce v Poště bez hranic.

Co nabízíme?

Možnost ovlivnit směřování firmy, která nezná hranic a má velké ambice rozvíjet. Získejte příležitost spolurozhodovat o dění ve firmě, podílet se na klíčových rozhodnutích a budovat takovou firmu, ve které bude chtít pracovat každý.

Zlín - Malenovice

Sídlíme ve městě, které předurčil k podnikání Tomáš Baťa a jak jinak než v cihlové budově. Na jednom místě najdete depo i kanceláře.

V čem bude Tvá práce spočívat?

Náplň práce

Naše požadavky

Odpovídající ohodnocení

Víme, že motivovat ostatní a řešit jejjich starosti i radosti nejde bez náležitého ohodnocení.  Výši platu si společně dohodneme na pohovoru, kde si nejlépe osobně ujasníme, jaká jsou očekávání obou stran.

Příjemná pracovní atmosféra

V našem kolektivu se najdou různorodé osobnosti, ale jedno mají společné – táhnou za jeden provaz. Nikdo si na nic nehraje a když je potřeba, každý přidá ruku k dílu a pomůže.

Možnost rozvoje

Neklademe meze rozvoji našich zaměstnanců. Vítáme jakékoliv náměty na zlepšení a podporujeme vzdělávání a seberozvoj.

Firemní benefity

Našich zaměstnanců si vážíme a děláme maximum pro jejich spokojenost. Našemu managementu věříme a dostávají proto volnost řídit si flexibilně svůj pracovní den. Samozřejmostí jsou  benefity ve formě příspěvku na stravování či klíčů k naší firemní posilovně. Neomezený přísun kofeinu ve formě kávy je zajištěn.

Firemní akce

Scházíme se na firemních akcích během celého roku, grilujeme na terase, v zimě navozujeme vánoční atmosféru tradičním punčem (nealko samozřejmě) se zelňačkou. Jednou za měsíc společně snídáme a rozvíjíme naše vztahy.

Zaujala tě práce u nás? Chceš se něco zeptat?

Napiš nám, zavolej nebo se stav a nezapomeň poslat svůj životopis.

Sídlo

tř. 3. května 910
763 02 Zlín – Malenovice

Personální oddělení

tady může být brzy Tvé jméno, zatím piš na
personalni@postabezhranic.cz

Co s námi můžeš zažít

Malá ochutnávka toho, jak to u nás vypadá a na co se těšit