Hledáme

Account
manager

Koho hledáme?

Rozhodli jsme se posílit náš zatím nevelký obchodní tým. Hledáme obchodníka/obchodnici, kterou baví jak akvizice tak i rozvoj vztahů se stávajícími klienty. Praxe v oblasti prodeje balíkových služeb Ti přidá bonusové body, ale není však podmínkou.

Co Tě čeká?

Našimi klienty jsou zejména české a slovenské e-shopy, v nichž určitě jednou za čas nakupuješ. Budeš mít příležitost setkat se s jejich manažery či majiteli. Každý den se naučíš něco nového, budeš potkávat zajímavé lidi a budeš mít možnost zastupovat společnost, která pomohla vyrůst značkám jako je Footshop, Astratex, Vivantis, Dedoles a řadě dalších...

Zlín

Sídlíme ve Zlíně, Malenovicích. Kancelář v nově zrekonstruovaném patře Ti bude vždy k dispozici, když nebudeš zrovna na služební cestě u klientů nebo na home-office. Nastoupit můžeš hned.

V čem bude tvá práce spočívat?

Náplň práce

Naše požadavky

Co nabízíme?

Odpovídající ohodnocení

Můžeš se spolehnout na fixní mzdu a k ní dostaneš bonusy za nově získané klienty. Jejich výši si společně dohodneme na pohovoru. Dáváme férové podmínky. 

Přátelský kolektiv

Můžeš se těšit na přátelský kolektiv. Kolegové jsou připraveni Tě zasvětit do do procesů, které všichni „naši“ lidi znají jako své boty, ale pro nově příchozí je to trošku španělská vesnice.

Možnost rozvoje

Neklademe meze rozvoji našich zaměstnanců. Vítáme jakékoliv náměty na zlepšení a podporujeme vzdělávání, ať už jsou to například cizí jazyky nebo seberozvoj. 

Firemní benefity

Získáš u nás 20 dnů dovolené a 5x sickday k tomu. Můžeš počítat s příspěvkem na stravování. Samozřejmě můžeš posílat výhodně balíky své rodině i známým po celé Evropě. Dle libosti můžeš využívat naší posilovny. Na narozeniny i významné jubilea očekávej gratulace i dary. 🙂

Veškeré vybavení

Vybavíme Tě veškerou potřebnou technikou jako je notebook a mobilní telefon. Samozřejmě od nás dostaneš k dispozici automobil, který budeš moct využít i pro soukromé účely. Nonstop přísun kávy je také zajištěn.   

Firemní akce

Scházíme se na firemních akcích během celého roku, grilujeme na terase, v zimě navozujeme vánoční atmosféru tradičním punčem (nealko samozřejmě) se zelňačkou. Jednou za měsíc společně snídáme. Máš se rozhodně na co těšit.

Zaujala Tě práce u nás? Chceš se něco zeptat?

Napiš nám, zavolej nebo se stav a nezapomeň poslat svůj životopis.

Co s námi můžeš zažít

Malá ochutnávka toho, jak to u nás vypadá a na co se těšit
Sídlo

tř. 3. května 910
763 02 Zlín – Malenovice

Personální oddělení

Kateřina Gahurová
personalni@postabezhranic.cz